Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Архів новин за рік: 2019 2020

2020-04-03 16:31:29
Інформаційні матеріали щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19:

https://covid19.com.ua/

https://nszu.gov.ua/
2020-04-03 16:14:02
Як державним службовцям бути сучасними та застосовувати цифрові лайфхаки в роботі?

Кожен може безкоштовно опанувати базові цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

Саме для цього призначений освітній серіал «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google» на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта.

Освітній серіал охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті.

Запрошуємо державних службовців до перегляду зазначеного курсу та отримання відповідного сертифікату, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності обсягом 2 години (0,07 кредиту ЄКТС).

У держархіві області 2 державні службовці пройшли онлайн курс «Цифрова грамотність для державних службовців» та отримали сетрифікати.

Доступ за лінком: https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants
2020-03-13 16:36:29
   13 березня 2020 року до уваги громадськості в читальному залі Державного архіву Черкаської області представлено фотодокументальну виставку «Найпотужніше підприємство Черкащини ПАТ «Азот» (До 55-річчя з дня вироблення першої продукції).
2020-03-03 17:56:39
   03 березня 2020 року, у розпал цьогорічної кампанії Е-декларування, у читальному залі Державного архіву Черкаської області заступник голови Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ Василь Олійник фахово та конструктивно провів навчання для працівників держархіву області - державних службовців та посадових осіб публічного права.
  Обговорено важливі аспекти реалізації антикорупційної політики в органах державної влади, зміни антикорупційного законодавства та особливості заповнення електронних декларацій у поточному році. Під час активної дискусії розглянуто безліч конкретних ситуацій. Крім того, працівники мали змогу отримати відповіді на проблемні питання.
2020-02-26 17:45:48
   26 лютого 2020 року директор Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко провела плідну робочу зустріч з представниками польських наукових установ.
   Разом із професором Станіславом Стемпєнем (Stanisław Stępień), засновником та незмінним директором Південно-східного наукового інституту в м. Перемишль, Республіка Польща (Południowo-Wschodni Instytut Naukowy), та доктором Яцеком Магдонем (Jacek Magdon), науковим співробітником Інституту Національної Пам’яті м. Жешув, Республіка Польща (Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie) окреслили напрямки україно-польської співпраці у науковому та історико-архівному вимірі.
   Досягли домовленостей щодо сприяння дослідженню україно-польських відносин і питань української революції, а також обговорили перспективи подальшої співпраці та спільних проєктів, зокрема учать у підготовці конференцій, виставок про видатних персоналій польського походження – уродженців та мешканців Черкащини.
2020-02-19 17:42:13
   18-19 лютого 2020 року головний спеціаліст з питань персоналу Державного архіву Черкаської області підвищила кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою: «Управління персоналом в органах виконавчої влади» для працівників служб управління персоналом районних державних адміністрацій, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Черкаському обласному Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
  Під час навчання працівників служб управління персоналом ознайомлено з техніками та закономірностями ефективного управління кадрами, зокрема розглянуто питання:
- актуальних змін до законодавства про державну службу;
- організації роботи служб управління персоналом в умовах зміни структури державного органу;
- планування службової кар’єри;
- визначення індивідуальних потреб у підвищенні професійної компетентності;
- взаємодії роботодавців з Державною службою зайнятості у процесі добору персоналу та вивільненні працівників під час реорганізації державних органів.
   Крім питань фахового спрямування, державні службовці обговорили особливості застосування змін антикорупційного законодавства під час проведення кампанії декларування-2020.
2020-02-14 17:21:12
   14 лютого 2020 року директор Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко взяла участь у розширеному засіданні колегії Державної архівної служби України щодо підсумків діяльності Державної архівної служби, архівних установ України та визначенню напрямків роботи в 2020 році.
2020-02-13 17:11:02
  11-13 лютого 2020 року працівники відділу використання інформації документів та відділу формування Національного архівного фонду (НАФ) та діловодства Державного архіву Черкаської області підвищили кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою «Тренінг управлінської комунікативної компетентності» для державних службовців апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
 Тренінг сприяв формуванню комунікативних умінь та забезпечив напрацювання і засвоєння поведінкових навичок, ідей, які необхідні для виконання професійної діяльності державних службовців.
 Працівники держархіву області здобули знання щодо ефективного ведення дискусії, лаконічного викладу думок, удосконалили вміння аргументувати точку зору, слухати й чути співрозмовника, підвищили рівень мовної культури.
2020-02-12 17:02:23
   12 лютого 2020 року в Державному архіві Черкаської області проведено семінар для керівників архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад. Під час семінару підвищено кваліфікацію працівників архівних установ з питань:
- забезпечення виконання Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2020-2024 роки;
- дотримання порядку оцифрування описів справ та їх обліку;
- проведення архівними установами роботи зі збору документів особового походження для колекції «Документи про участь уродженців та жителів Черкащини в Революції Гідності, Антитерористичній операції (АТО), Операції об’єднаних сил (ООС) на Сході України»;
- виконання архівними установами області вимог виборчого законодавства у сфері архівної справи під час місцевих виборів 2020 року;
- дотримання Регламенту роботи експертно-перевірної комісії Державного архіву Черкаської області;
- виконання архівними установами запитів соціально-правового характеру, тематичних запитів та запитів на інформацію;
- організації роботи з проведення семінарів щодо підвищення кваліфікації працівників діловодних та архівних служб, експертних комісій установ;
- дотримання законодавства щодо проходження державної служби та запобігання корупції.
   У межах семінару працівниками відділу забезпечення збереженості, обліку та довідкового апарату проведено майстер-клас з оцифрування описів справ. Під час майстер-класу працівники архівних установ мали змогу на практиці ознайомитись з функціональними можливостями сучасного архівного сканера CZUR ET16 Plus.
2020-02-12 14:49:55
   12 лютого 2020 року відбулося розширене засідання колегії Державного архіву Черкаської області, на якому проаналізовано виконання основних показників, підбито підсумки роботи архівних установ області за 2019 рік та визначено завдання на 2020 рік. У засіданні колегії взяв участь заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Лесюк, який долучився до обговорення проблемних питань у галузі архівної справи та висловив своє бачення щодо шляхів їх вирішення. Юрій Миколайович зауважив, що для реалізації проєктів з оцифрування документів Національного архівного фонду та довідкового апарату необхідно забезпечити архівні установи області технічно – професійним скануючим та серверним обладнанням для зберігання оцифрованих документів Національного архівного фонду. Директор держархіву області Тетяна Клименко наголосила на важливості збереження фахівців з архівної справи в умовах проведення адміністративної реформи. До виступу були також запрошені начальники архівних відділів Уманської, Корсунь-Шевченківської, Канівської, Кам’янської районних державний адміністрацій та архівного відділу Смілянської міської ради.

Стор. 1 2
Всього новин за обраний період: 15

ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua