Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відбулася виїзна робоча зустріч керівництва Державного архіву Черкаської області з працівниками архівних установ Уманщини

2021-10-01 14:43:03
28-29 вересня 2021 року відбулася виїзна робоча зустріч керівництва Державного архіву Черкаської області з працівниками архівних установ Уманщини.

Метою поїздки було обстеження стану матеріально-технічного оснащення Архівного відділу Уманської районної державної адміністрації, а також визначення нагальних питань організації роботи архівних установ Уманського району.

Директор держархіву області Тетяна Клименко разом із заступником директора - головним зберігачем фондів Вікторією Мельник відвідали головну архівну садибу району - Архівний відділ Уманської райдержадміністрації, поспілкувалися з працівниками відділу, що працюють на віддалених робочих місцях у ліквідованих районах.

У межах поїздки відвідали Архівний відділ Уманської міської ради, зустрілися з керівниками трудових архівів Жашківської, Монастирищенської, Христинівської міських рад.

Оглянули сховищах архівних установ району.

Одне з важливих питань - створення на території Маньківської територіальної громади трудового архіву - обговорили з головою Маньківської селищної територіальної громади Валерієм Івасюком.

Загалом, кількість документів, що зберігаються в Архівному відділі Уманської райдержадміністрації та на його відокремлених робочих місцях на території ліквідованих районів, становить понад 100 тисяч одиниць зберігання. Уманський район є найбільшим за кількістю територіальних громад в Черкаській області. З огляду на це, і кількість установ-джерел комплектування архівного відділу є найбільшою. Для подальшої організації ефективної роботи архівного відділу нагальною є потреба збільшення його штатної чисельності.

Архівний відділ Уманської райдержадміністрації утворено зі статусом юридичної особи публічного права та загальною чисельністю 5 штатних одиниць.

У зв’язку з ліквідацією районів внаслідок реформи адміністративно-територіального устрою до складу відділу увійшли архівні відділи Жашківської, Маньківської, Монастирищенської, Христинівської райдержадміністрацій (сектори не утворено).

Архівний відділ очолює Тетяна Тицькун, на віддалених робочих місцях працюють: у м. Жашків – Світлана Сорокіна, у смт Маньківка – Ганна Савранська, у м. Монастирище - Олена Андрушко, у м. Христинівка - Валентина Скоробрещук.

Поштова адреса Архівного відділу Уманської райдержадміністрації: пл. Соборності, 1, м. Умань, Черкаська обл., 20300.

Електронна адреса: arhiv.rda@ukr.net
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua