Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відбулася виїзна робоча зустріч керівництва Державного архіву Черкаської області з працівниками архівних установ Золотоніщини

2021-10-01 14:50:51
01 жовтня 2021 року, відповідно до річного плану роботи, відбулася виїзна робоча зустріч керівництва Державного архіву Черкаської області з працівниками архівних установ Золотоніщини.

Директор держархіву області Тетяна Клименко разом із заступником директора - головним зберігачем фондів Вікторією Мельник відвідали головну архівну садибу району - Архівний відділ Золотоніської райдержадміністрації, поспілкувалися з працівниками відділу, що працюють на віддалених робочих місцях у смт Драбів та смт Чорнобай.

У межах поїздки зустрілися з керівниками Архівного відділу Золотоніської міської ради, трудових архівів Драбіської та Чорнобаївської селищних рад.

Оглянули умови роботи працівників, стан матеріально-технічного оснащення приміщень, обстежили архівосховища. Нагальні питання організації роботи архівних установ Золотоніщини обговорили під час робочих зустрічей з першим заступником Голови Золотоніської райдержадміністрації Володимиром Денисенком та секретарем Золотоніської міської ради Наталією Сьомак.

Загальна кількість документів Національного архівного фонду, що зберігаються у відділі та в його віддалених підрозділах у ліквідованих районах, становить понад 74 тисячі справ.

Архівний відділ Золотоніської райдержадміністрації продовжує бути надійною установою для зберігання документів з місцевої історії, першочергового, завдяки чіткій та злагодженій взаємодії між працівниками.

Разом з тим, для подальшої організації ефективної роботи та розвитку архівної справи в районі нагальною є потреба створення спільної комунальної архівної установи - трудового архіву Золотоніської територіальної громади для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду.

Архівний відділ Золотоніської райдержадміністрації утворено зі статусом юридичної особи публічного права та загальною чисельністю 6 штатних одиниць.

У зв’язку з ліквідацією районів внаслідок реформи адміністративно-територіального устрою до складу відділу увійшли архівні відділи Драбівської та Чорнобаївської райдержадміністрацій (без створення архівних секторів).

Архівний відділ очолює Ірина Левченко, на віддалених робочих місцях працюють: у смт Драбів – Наталія Бубир, у смт Чорнобай – Надія Мозгова.

Поштова адреса Архівного відділу Золотоніської райдержадміністрації: вул. Садовий проїзд, буд. 5, м. Золотоноша, Черкаська обл., 19702.

Електронна адреса: arhivzolo@ukr.net
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua