Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Зустріч з нагоди Міжнародного дня архівів

2022-06-09 15:46:26
За щасливим збігом обставин Міжнародний день архівів відзначаємо одночасно з Міжнародним днем друзів.

І вже традиційно запрошуємо людей, що активно співпрацюють з Державним архівом Черкаської області, сприяють збагаченню документальної спадщини та щиро вболівають за долю архівної галузі.

У межах відзначення Міжнародного тижня архівів та з нагоди Міжнародного дня архівів на зустріч з колективом завітав відданий друг Державного архіву Черкаської області Валентин Миколайович Лазуренко - голова Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, Почесний краєзнавець України, історик, доктор історичних наук, професор, проректор з гуманітарно-виховних питань Черкаського державного технологічного університету, заслужений працівник освіти України, академік Національної академії наук вищої освіти України, громадський діяч.

Під час зустрічі поважний гість поділився спогадами та передав важливі документи з розвитку краєзнавчого руху на Черкащині, свої наукові праці, видання з історії Черкащини, особисті документи та світлини з видатними особистостями країни задля збереження національної історико-культурної спадщини Черкаського краю та долучення їх до світових інформаційних ресурсів.

Щиро дякуємо, Валентине Миколайовичу, за довіру до архівної галузі та плідну співпрацю.
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua