Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Напередодні професійного свята відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників архівних установ

2022-12-23 13:52:05
Архівістів Черкащини привітав заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Шамрай. Олександр Григорович підкреслив, що попри всі випробування, що випали на долю країни та архівної галузі працівники держархіву області, архівісти районної і міської ланок досягли злагодженої роботи, виявили незламність духу та наполегливість на шляху до реалізації завдань та свого призначення.

За значний внесок у забезпечення збереженості регіональної частини Національних інформаційних ресурсів України, успішну реалізацію державної політики у сфері архівної справи та з нагоди свята колектив Державного архіву Черкаської області нагороджено Почесною грамотою Черкаської обласної військової адміністрації.

За багаторічну сумлінну працю, майстерність та професіоналізм Наталії Єгоровій, реставратору архівних та бібліотечних матеріалів держархіву області, оголошено Подяку Черкаської обласної військової адміністрації.

За сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою Спілки архівістів України нагороджено начальника Архівного відділу Золотоніської районної державної адміністрації Ірину Левченко.

Висловлююємо вдячність керівництву Державної архівної служби України, Черкаської обласної військової адміністрації, колегам-архівістам, усім, хто у такі непрості часи був підтримкою і натхненням, хто допомагав порадою і справами.
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: [email protected]
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на [email protected]