Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Директор держархіву області провела лекцію для майбутніх архівістів та документознавців

2023-04-28 16:52:36
Відбулася лекція для майбутніх архівістів та документознавців «Архівна справа в Україні: історія та шляхи розвитку» - під такою назвою відбулася лекція для здобувачів спеціальностей «Документознавство», «Цифрові технології», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Головний спікер заходу - директор Державного архіву Черкаської області Тетяна Клименко.

Під час зустрічі слухачі ознайомилися із хронологією розвитку архівної справи в Україні, законодавчою та нормативною базою архівної справи. Поговорили про історію створення архівної системи, тенденції і перспективи функціонування архівних установ. Ознайомилися із документами, які зберігаються в державному архіві області.

Захід відбувся за участю ректора університету Віталія Коцура за ініціативи кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій.

Зважаючи на необхідність збереження інформації та документів, такі заходи допоможуть студентам зрозуміти важливість архівної справи та її ролі в суспільстві. А знання, які вони здобудуть, сприятимуть кар’єрному розвитку та виконанню їхніх професійних обов’язків.

Фотозвіт з лекційного заходу https://fhpost.uhsp.edu.ua/2023/05/02/dyrektorka-derzharhivu-cherkashhyny-tetyana-klymenko-provela-skovorodynivtsyam-lektsiyu-pro-istoriyu-i-shlyahy-rozvytku-arhivnoyi-spravy-v-ukrayini/
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua