Розмір шрифта: A A A Зображення Вимкнути Увімкнути Колір сайту Ц Ц Ц звичайна версія сайту
ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Проведено заходи з нагоди відзначення Дня державної служби України

2023-06-23 13:17:29
23 червня 2023 року у межах відзначення Дня державної служби в Державному архіві Черкаської області проведено захід, який мав на меті залучення молоді до цієї професії, адже саме молодь є майбутнім фундаментом державної служби.

Студенти 3 курсу спеціальності 032 «Історія та археологія» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, які наразі проходять архівну практику на базі Державного архіву Черкаської області, прослухали лекцію на тему: «Історичні паралелі та аналогії розвитку державної служби в Україні». Головний спеціаліст з питань персоналу Державного архіву Черкаської області Семенюк Вікторія Олександрівна розповіла про свій досвід проходження державної служби, нормативно-правові акти, що регулюють діяльність у цій сфері, презентувала архівні документи з питань державної служби, які охоплюють період з 1824 до 2003 років.

Під час презентації архівних матеріалів лектор вдало провела паралелі між сучасним законодавством та вимогами до державних службовців і колишніми, давніми стандартами. Студенти мали змогу ознайомитися з первинними документами, що регулювали роботу державних службовців протягом століть. Під час лекції обговорено важливі аспекти роботи державних службовців, зокрема їх відповідальність перед суспільством, принципи ефективної державної служби та засади професійної етики.

Організація такого заходу має велике значення для майбутнього розвитку державної служби. Молодь, яка має бажання й потенціал займатися державними справами, заслуговує на належну підтримку та наставництво. Залучення студентів до цього заходу допоможе їм отримати більше інформації про професію та обрати шлях служіння державі та своєму народу.
ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

На урядову "гарячу лінію" приймаються звернення до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. Будь-ласка, звертайтесь через Skype-зв'язок за таким іменем:

Урядові гарячі лінії: 1545-1, 1545-2, 1545-3

Графік роботи: у робочі дні з 9:00 до 18:00, у п'ятницю з 9:00 до 16:45
18015, Черкаси
вул. Благовісна, 244-а
(0472) 37-30-26, 31-37-32
e-mail: archive_ck@arch.gov.ua
Інформаційне наповнення:
Коваль Т. С., тел.: (0472) 37-30-26

Сайт працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на archive_ck@arch.gov.ua